Jeśli czytałeś zakładkę „O mnie!”, tudzież premierowy post, to najprawdopodobniej wiesz, gdzie można mnie znaleźć. Pozwolę sobie jednak napisać to ponownie w tym miejscu! 🙂

PPE – Wszystkie „duże” teksty znajdziesz na moim profilu, w specjalnej sekcji „Materiały redakcyjne…”. Co tydzień, najczęściej w niedzielne przedpołudnie i zazwyczaj wokół tematów branży gier. Zapraszam!

Video Games 24 (VG24) – Tu piszę recenzje gier. Czasem tytuły mniejsze i nieznane, a czasem większe i rozchwytywane. Zależy od miesiąca, nastroju, czasu i kilku innych czynników, które znane są tylko naczelnemu. Jeśli wahasz się przed zakupem jakiegoś tytułu, to nie wahaj się zajrzeć! 🙂

Leniwa Popkultura – Niech nie zwodzi Was nazwa! Wcale nie jestem tak leniwy, a poświadczy o tym liczba tekstów, które oddaję w ręce nieznającego litości Internetu. W tym miejscu piszę o wszystkim, co związane z popkulturą, a niezwiązane z grami. Mangi, anime, komiksy, książki… Dla każdego coś dobrego!

To na ten moment tyle i nie sądzę, aby cokolwiek się w tej materii zmieniło. Zdarzało mi się pisać dla Magazynu „Kyaa!” traktującego o japońskiej popkulturze, a raz nawet spłodziłem (nie wiem czemu, ale czułem wewnętrzną potrzebę wrzucenia tu tego synonimu!) krótki materiał dla Gazety Wyborczej. Jestem pewien, że jeszcze nieraz gdzieś na mnie traficie.